Hristiyanların Hür sesidir o

 

 

 

  Tembuz  2009tarihin'de Pastör Cihan Bektaş Vaftizismi  (Randy) Başkanlığında  Kilisemizdeki ibadetimiz Evanjelik kilise olarak Faaliyete geçmiştir.

Bakırköy Vergi Dairesinde Kayıtlıdır:876062148 nolu vergi numarası ile kilisemiz kurumsal kimlik bulmuştur Dernek Vakıf Cemat değildir,uluslar arası kilisedir 

 

 türk hristiyan birliği ile ilgili görsel sonucu Daha sonra resimdeki pasta hersene düzenli olarak  kesilmiştir. Tanrı, vatan, aile ve insan sevgisi bizim hayatımızın temelidir. Ülkemizin yasalarına uymak, insanları incitmemek, hayvanları incitmemek, "Yurtta Barış Dünyada Barış" ve Huzur ilkeleriyle yaşamak, laik olmak, "Bilimin, gerçeği bilmektir" diyen Ata'mız gibi ahlaklı ve erdemli olmak bizim inandığımız ilkelerden bazılarıdır! 

 

TÜRK HOLLANDA bayrağı ile ilgili görsel sonucu  türk Amerikan bayrağı ile ilgili görsel sonucu       türk rus  bayrağı ile ilgili görsel sonucu

Hedeflerimiz Türk HristiyanBirliği Kilisesi , sosyal kalkınma ve kapsayıcı bir büyüme modeline dayalı, çalışmaları ile Türkiyenin ilk Liberal Evanjelik Kilisesiyiz  Bu yöndeki çalışmalarımız .içimizdeki localarımızla ilerlemektedir
---------------------------------

TURKISH CHRISTIAN UNITED CHURCH INTERNET  WELCOME

 

CREATING A SPECIAL AND QUALITY CEMETERY FOR THE CHURCH TARGET BREAKING BASED WORK
 
-----------------------------------------------
 
 
 
Kilisemizin Genel görevleri 
Kilise Babaları :
70'LER (Yaşlılar konseyi)
Kilise hizmet görevlileri :(Kadınlar kolu, Gençlik kolları ,sosyal klüpler)
Kilise Yönetim kurulu üyeleri:
Antoropzofi(RuhBirimleri Meleklerleyaşam Arınma Şeytan Çıkartma)
Liderler,Önderler,Pastörler:
Karşılama gurubu :
Hristiyan ve İslam kökenli üyelerimizin kaynaştırma locası:
İnsani yardım görevlileri:
----------------------------------------------------------
Kilisemizin kolları :Farklı kilise binalarında Toplanmakla beraber Ev toplantıları Oteller 'de seminerler vermektedir 

Tanrı İnsanı kendi suretinde yarattı ve yeryüzünü doldurun denetiminize alın dedi Tüm canlılara egemen olun

Türk Hristiyan Birliği Kilisesi Türk Hristiyan Birliği Kilisesi 30 tembuz 2009 tarihinde kurulan esasen Liberal Evangelish olan uluslar arası protestan kilisesidir Türk Hristiyan Birliği tüzüğüne göre kısaltması THB SİMGESİ KALKAN İÇİNDE LALE HAÇ HAÇIN İÇİNDE AY YILDIZDIR

Kültür A.Ş., Kültür misyonuyla İstanbul'un tanıtımındaki önemi belirler ve İstanbul'un kültürüne sahip çıkar.

Türk Hristiyan Birliği Kiliselerine verdiği plaketten dolayı Kültürler arası diolog altında teşekkür ederiz 

Ayrıca Ermenistan devletinin verdiği Üstün başarı plaket için teşekkürler 

ve Sanatçıların verdiği Maddi ve Manevi destekler için esenliklerimizi iletiriz

Türk Hristiyan Birliği Kilisesi Tapınma (Türkçe kilise ilahisi

"Ve O'nun gözünde bir insan diğeri ile aynı değerdedir. Ve bütün insanlık tozdan yaratılmıştır; ve Tanrı onları aynı amaçla, emirlerini tutmaları ve O'nu sonsuza dek onurlandırmaları için yaratmıştır." "Fakat işte, doğruların sevinci sonsuza dek tam olacaktır.

Estonya Türk Hristiyan Bİrliği kilisesi

Oldukça muhafazakâr vatandaşlık çerçevesine sahip bir ülke olan Estonya, eski bir rus devleti genç bir Avrupa Birliği ülkesidir.

Estonya Cumhuriyeti, Kuzey Avrupa'da bulunan bir Baltık devletidir. Batısında ve kuzeyinde Finlandiya Körfezi, doğusunda Rusya ve güneyinde ise Letonya Cumhuriyeti ile sınırları vardır. Başkenti Tallinn'dir.

Telefon kodu: +372    /    Nüfus: 1,316 milyon (2016) Dünya Bankası

Para birimleri: Euro, Estonian mark    Resmi dili: Estonca

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Tüm üyelerimize Estonya Dijital kimlik karı vererek AB BİRLİĞİNE ÜYELERİMİZİ ADAPTE ETMEKTEYİZ: BU KİMLİĞE NASIL ULAŞILIR ;Estonya: Bir dijital başarı hikayesi Bir ülke için çok genç sayılabilecek bir yaşa sahip Estonya, dijital devrimin ve İnternet’in insanlar üzerinde etkisini oldukça erken bir zamanda anlamış ve ona göre yatırım yapan bir ülke. Dünya üzerinde kişi başına düşen en çok start-up’a sahip olan ve 2000'lerin başından itibaren dijital kimlik kartı dağıtımına başlanmıştır Bu dijital kimlik kart, tüm Estonya yerleşimcilerinin (Estonya vatandaşı haklarına  geçici yerleşim iznine sahip olanlar da dahil) neredeyse tüm bürokratik işlemleri klavyelerinden birkaç tıkla yapmalarını sağlıyor  .

kurumumuz içinde üye olan Türk vatandaşlarına 98 kişiye estonya  kimliğini  vermişizdir bu kimliği alan kişiler Estony vatandaşların haklarına eşit düzeyde hak sahibi olmaktadır geçici Avrupa Birliği Kimliği sıtatüsünde olmaktadır. 

---------------------------------------------------------------

 

 Bu dijital kimlik ile , tüm Estonya yerleşimcilerinin (Estonya vatandaşı olmayıp geçici yerleşim iznine sahip olanlar da dahil) neredeyse tüm bürokratik işlemleri klavyelerinden birkaç tıkla yapmalarını sağlıyor. Genel ve yerel seçimlerde oy atmak (Dünya’da bir ilk), dijital kimlik belgesini imza amacıyla kullanmak, yıllık vergi beyannemesini bildirmek, doktora gittiğiniz zaman reçetenizi bu kimlik kartına yüklemek bunlardan sadece (Evet, sadece) birkaçı dır bu kimlikle Avrupa Birliği ülkelerine estonya üzerine geçiş sağlanabilir gereken kilise referansları sağlandıkça.

 

4 Tembuz Amerikanın Bağımsızlığı kutladık Florida

Türk Hristiyan Birliği Kiliseleri Amerikanın 4 Tembuz Bağımsızlık yıl dönümünü kutladık
Turkish Christian Union Churches American 4 July Celebrating the anniversary of independence

Türk Hristiyan Birliği Kilisesi Kadın kolları olsun ve farklı konseplerle içiçe

Bizlere her zaman destek veren sayın Bakırköy Belediye Başkanı Bülent Kerim oğluna teşekkür ederiz.(Sayın Cumhur Başkanımıza verdiği yasal desteklerden dolayı minettarız)